Skinny Stars - nowe forum 2021

It takes time to start shining...

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Aktywne forum ProAna 2021. Strefa odchudzania, restrykcyjnych diet lub tych lekkich i przede wszystkim swobodne i wolne miejsce.

#1 2021-02-02 19:25:16

Astrana
Administrator
Dołączył: 2021-02-01
Liczba postów: 146
Wzrost:: 170cm
Obecna waga:: 60.1kg
Wymarzona waga:: 45kg
Obecne wymiary:: 86|63|88, ręka 27|19, udo 54
WindowsChrome 88.0.4324.104

Witaj

Witaj na forum, Gwiazdko.

Część z was może się zastanawiać dlaczego tyle tu gwiazd. Gwiazdy są piękne, ludzie stają i mogą się w nie wpatrywać godzinami. Czy chudość nam to da? Nie wiem, jeszcze nigdy nie byłam naprawdę chuda. Ale gwiazd jest też wiele, wiele pojedynczych czy podwójnych i wszystkie daleko od siebie... bardzo daleko. Każdy próbuje na własną rękę, jednak to forum ma nas wszystkich połączyć. Jeśli tu jesteś, to już jest dobrze.

W regulaminie wszystko opisane było pobieżnie, ale chcę to powiedzieć raz na zawsze - swoboda. To główna zasada tego forum. Jesz ile chcesz. Wchodzisz jak często chcesz. Chorujesz na inne zaburzenia i pojawiasz się raz na kwartał? Dobrze, nie ma sprawy, możesz tu być. Wiele forów w internecie jest bardzo restrykcyjnych, nie uzupełnisz dzienniczku przez jeden dzień i lecisz - nie, tutaj chcę, aby każdy czuł się swobodnie i nie bał się dzielić tym, co siedzi mu w głowie.

Jeżeli masz jakąkolwiek sprawę, pisz - na maila, do wiadomości prywatnej. Ja, a niedługo i inni moderatorzy, jesteśmy tu dla ciebie. Ale ty też bądź dla nas. Nie wynoś rzeczy na forum poza nie i udzielaj się, bardzo cię o to proszę.

Życzę ci wszystkiego dobrego i jeszcze raz witaj na forum!


Look up at the stars and not down at your feet.
Try to make sense of what you see, and wonder about what makes the universe exist.
Be curious.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dzikieszkapystajnia - 34drc - nabanicjicsgo - leisurerpg - magicland